• سه شنبه ١٧ دی ١٣٩٨-١٥:٥٠
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٧٠١١
حسن خلیل آبادی تذکر داد: 7-188

شهرداری نسبت به تملک خانه تختی اقدام کند

خلیل‌آبادی نسبت به وضعیت دو یادگار باقیمانده از تختی در شهر تهران، خانه پدری‌اش در محله‌خانی آباد قدیم (خیابان تختی) واقع در منطقه ۱۲ و زورخانه پولاد در خیابان وحدت اسلامی واقع در منطقه ۱۱، به شهرداری تهران تذکر داد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران حسن خلیل‌آبادی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در یکصد و هشتاد و هشتمین جلسه این شورا ضمن گرامیداشت و تسلیت به مناسبت شهادت شهید وحید زمانی‌نیا، همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، هفدهم دی‌ماه سالروز درگذشت ورزشکار محبوب غلامرضا تختی را گرامی داشت.

وی نسبت به انتقادات درخصوص نامگذاری معبری به نام تختی، اظهار کرد: ما در کمیته نامگذاری شورای شهر با توجه به تعدد نام‌ها، اسامی دیگر را انتخاب می‌کنیم.

خلیل‌آبادی افزود: نسبت به وضعیت دو یادگار باقیمانده از تختی در شهر تهران، خانه پدری‌اش در محله‌خانی آباد قدیم (خیابان تختی) واقع در منطقه ۱۲ و زورخانه پولاد در خیابان وحدت اسلامی واقع در منطقه ۱۱، به شهرداری تهران تذکر می‌دهم.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش خاطرنشان کرد: علی‌رقم تخصیص بودجه در سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ برای این دوبنا، همچنان کاربری موزه و زورخانه تحقق نیافته، این دوبا تملک و برای بازدید عموم آماده‌سازی نشده است.

وی در پایان خواستار شد شهردار تهران به منظور پیگیری این امر در سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی، دستورات لازم را صادر نماید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: