• شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩-١٢:٥٨
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٨٦٤٧
در دویست و سی و یکمین جلسه شورا صورت می گیرد؛

ازبررسی گزارش تفریغ بودجه سال 97 تا الزام شهرداری به تاسیس موزه کودکان شهر تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و یکمین جلسه شورا بررسي گزارش تفریغ بودجه سال 97 شهرداری تهران و نیز بررسي طرح « الزام شهرداري تهران به تأسيس موزه كودكان شهر تهران » را در دستور کار خواهند داشت

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و یکمین  جلسه شورا، روز یک شنبه بیست و ششم مرداد ماه 1399 از ساعت8:45  لغایت 12 در محل تالار اصلی شورا برگزار می شود.
جلسه فردا با نطق پيش از دستور محمد سالاری رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورا و بهاره آروین رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورا آغاز خواهد شد. 
در  این جلسه  ادامه بررسی «پنجاه و سومین صورتجلسه کمیسیون نام گذاری و تغيير نام اماكن و معابر عمومي شهر تهران» از سر گرفته خواهد شد. 
در جلسه فردا  بررسی گزارش "تفریغ بودجه سال 97 شهرداری تهر ان" در دستور قرار خواهد گرفت. 
بررسی  طرح « نظام نامه انتخاب ، ارزيابي و نظارت بر عملكرد ذيحساب و قائم مقامان ذيحساب شهرداري تهران» و همچنین بررسی لایحه «حذف بند (8)قسمت (ج) پيوست شماره (2) متن نهايي مصوبه اصلاحي و تنقيحي مرتبط با ساماندهي وضعيت سازمان‌ها و شركت‌هاي وابسته به شهرداري تهران» در این جلسه صورت می گیرد.
در این جلسه همچنین طرح « الزام شهرداري تهران به تهيه رمزينه پاسخ سريع ( Q.R.Code ) براي آثار معماري ارزشمند معاصر ، بافت و بناهاي تاريخي و گردشگري و مكان رويدادهاي شهر تهران» مورد بررسی قرار می گیرد.
بررسي لایحه « سند راهبردي توسعه منابع انساني شهرداري  تهران » و بررسي طرح « الزام شهرداري تهران به تأسيس موزه كودكان شهر تهران » از دستورهایی هستند که در این جلسه در دستور  قرار می گیرند.
در ادامه « انتخاب يك نفر كارشناس متخصص در امور فني و شهرسازي جهت عضويت در ستاد هماهنگي كميسيون هاي ماده صد موضوع بند (ب) تبصره پنجم(5) » و « انتخاب يك نفر از اعضاي كميسيون فرهنگي اجتماعي جهت عضويت در ستاد حمايت از خانواده موضوع بند دوازدهم » از جمله مواردی است که در دستور قرار خواهند گرفت.
 بررسی صورتجلسه چهل و دومین ، چهل و سومین و چهل و چهارمین صورتجلسه کمیسیون نام گذاری و تغيير نام اماكن و معابر عمومي شهر تهران نیز از جمله دستورهای دیگر جلسه فردا خواهد بود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: