• شنبه ١ شهريور ١٣٩٩-١٠:٥٨
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٨٧١٢
در دویست و سی و دومین جلسه شورا صورت می گیرد؛

انتخاب هيأت رئيسه شورای اسلامی شهر تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و دومین جلسه شورا بررسي طرح « انتخاب هيأت رئيسه شورای اسلامی شهر تهران» را در دستور کار خواهند داشت.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و دومین جلسه شورا، در روز يكشنبه دوم شهريور ماه 1399 از ساعت8:45  لغایت 12 در محل تالار اصلی شورا برگزار می شود.
جلسه فردا با نطق پيش از دستور بشير نظري رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورا، محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا و علی اعطا سخنگوی شورا  آغاز خواهد شد.
همچنین جلسه فردا با «انتخاب رئيس، نايب رئيس و دو نفر منشي هيأت رئيسه شورای شهر تهران» ادامه خواهد یافت. 
 يك فوريت طرح «اصلاح رويه ها و فرايندهاي حاكم بر نحوه انجام فعاليت هاي خدمات شهري و نحوه حمايت از خانواده هاي متوفيان» در این جلسه مورد بررسی قرار می¬گیرد.
بررسی طرح « نظام نامه انتخاب ، ارزيابي و نظارت بر عملكرد ذيحساب و قائم مقامان ذيحساب شهرداري تهران» و همچنین بررسی لایحه «حذف بند (8)قسمت (ج) پيوست شماره (2) متن نهايي مصوبه اصلاحي و تنقيحي مرتبط با ساماندهي وضعيت سازمان‌ها و شركت‌هاي وابسته به شهرداري تهران» در این جلسه صورت می گیرد. 
در ادامه این جلسه طرح « الزام شهرداري تهران به تهيه رمزينه پاسخ سريع ( Q.R.Code ) براي آثار معماري ارزشمند معاصر ، بافت و بناهاي تاريخي و گردشگري و مكان رويدادهاي شهر تهران» مورد بررسی قرار می گیرد.
بررسي لایحه « سند راهبردي توسعه منابع انساني شهرداري تهران» و بررسي طرح «الزام شهرداري تهران به تأسيس موزه كودكان شهر تهران» از دستورهایی هستند که در این جلسه در دستور  قرار می گیرند.
در ادامه « انتخاب يك نفر كارشناس متخصص در امور فني و شهرسازي جهت عضويت در ستاد هماهنگي كميسيون هاي ماده صد موضوع بند (ب) تبصره پنجم(5) » و « انتخاب يك نفر از اعضاي كميسيون فرهنگي اجتماعي جهت عضويت در ستاد حمايت از خانواده موضوع بند دوازدهم » از جمله مواردی است که در دستور قرار خواهند گرفت.
در این جلسه همچنین «صورتجلسه چهل و دومین، چهل و سومین، چهل و چهارمین جلسه كميسيون نامگذاري و تغيير نام اماكن و معابر عمومي شهر تهران» مورد بررسی قرار می گیرد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: