• دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩-٠٩:٤٩
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٨١٦٨
محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس

اجرای طرح سوت‌زنی در شهرداری/ پایش گزارشات مردمی به ‌صورت ویژه

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اجرای طرح سوت‌زنی در شهرداری گفت: شورای شهر به صورت دقیق گزارشات مردمی از تخلفات را پایش و بررسی می‌کند.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره اجرای طرح سوت‌زنی در شهرداری تهران اظهارداشت: این طرح توسط اعضای شورای شهر مورد پیگیری قرار گرفته و آغاز شده است و به صورت دقیق آن را دنبال می‌کنیم.

وی افزود: دو عضو شورا شامل بهاره آروین و مجید فراهانی هم به صورت ویژه گزارشات مردمی در مورد تخلفات را پایش می‌کنند.

عضو شورای‌شهر تهران در پاسخ به این پرسش که تاکنون چه تعداد گزارشات شهروندان در مورد تخلفات به شما واصل شده است، گفت: هر گزارشی در این زمینه باشد من به دو عضو شورا که به صورت ویژه در این زمینه در نظر گرفته شده‌اند ارسال می‌کنم تا بررسی‌های لازم را انجام دهند.

هاشمی با اشاره به اینکه قراردادن همه اطلاعات از جمله قراردادها بر روی سایت شفافیت توسط شهرداری مورد توجه شورای شهر است، گفت: گاهی مواقع ما با مشکلاتی در این زمینه مواجه هستیم و در حوزه مدیریت شهری به ما اطلاع داده می‌شود که به دلیل برخی از موضوعات حقوقی نمی‌توانیم اطلاعات را بر روی این سایت قرار دهیم.

وی تاکید کرد: شورای شهر به صورت ویژه، دقیق و جدی گزارشات مردمی را پیگیری می‌کند.

به گزارش فارس، بهار آروین عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران روز گذشته در صحن شورای شهر اعلام کرد که حناچی در موضوع شفافیت و پیشگیری با فسادمالی در حوزه شهری با اجرا نکردن مصوبات شورای شهر کوتاهی کرده است.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: