• يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩-١٥:٤٤
  • دسته بندی : اخبار
  • شماره خبر : ١٨٣٢٢
الهام فخاری در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار:

خدمات سازمان میادین میوه و تره بار در شرایط سخت اقتصادی موجود بسیار ارزشمند است

رییس شورای اسلامی استان تهران با تاکید بر اینکه اگر سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار نبود، با توجه به جمعیت ۱۰ میلیون نفری تهران و قیمت‌های میوه و تره بار در سطح شهر، ممکن بود گروه‌های کم‌ درآمد توان خرید میوه نداشته باشند، افزود: خدمات این سازمان و تامین نیاز‌های شهروندان، بسیار ارزشمند بوده، به ویژه در شرایط سخت اقتصادی موجود، این خدمات ارزشمندتر و چشمگیرتر است.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، الهام فخاری، رییس شورای اسلامی استان تهران در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار، با تاکید بر گستردگی میادین و بازار‌های میوه و تره بار در سطح شهر تهران، گفت: دسترسی آسان عموم شهروندان به این مراکز، در کنار اختلاف قیمت و تنوع محصولات، امکان استفاده همه اقشار جامعه را از محصولات کشاورزی در فصول مختلف سال فراهم آورده است.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان، تولید غذای دام در این مرکز را در راستای تامین زنجیره غذایی و کمک به تولید دام در کشور دانست، و اظهار کرد: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، محصول نگاه عدالت‌خواهانه انقلاب اسلامی است، بنابراین از هر گونه ایده و طرحی که موجب افزایش بهره‌وری و کاهش هدررفت منابع از سوی این سازمان شود، حمایت می‌کنیم.

فخاری با بیان اینکه میدان مرکزی میوه و تره بار به عنوان ورودی اصلی میوه و تره بار مورد نیاز پایتخت، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: نگاه علمی موجب شده تا در این مرکز، پسماند سبزیجات به شکل بهینه‌ای مورد استفاده قرار گیرد. و علاوه بر جلوگیری از آسیب‌های محیط زیستی با تولید محصول بهداشتی و مورد نیاز برای تولید دام، ارزش افزوده نیز داشته باشد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در میدان مرکزی میوه و تره بار و آغاز به کار آزمایشی کارخانه تبدیل پسماند به خوراک دام، خاطرنشان کرد: کارخانه‌ای که امروز شاهد شروع فعالیت آن هستیم، پروژه‌ای است که از مدت‌ها قبل مطرح بوده و با پیگیری‌های فراوان به نتیجه رسیده که این امر نشان می‌دهد که در شرایط سخت هم می‌توان کار‌های مثبت انجام داد.

سید سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران نیز در این بازدید با تشکر از نگاه مثبت عضو شورای شهر به عملکرد این سازمان و خدمات آن به شهروندان، تاکید کرد: تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته‌ایم تا از منابع موجود به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و در این شرایط سخت به نوعی عمل کنیم، تا بتوانیم بهترین و بیشترین خدمات را به مردم عزیزمان ارائه کنیم.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: