علی اعطا مطرح کرد(13-225)
باید آیین نامه شورای عالی استان ها اصلاح، و معیار حدنصاب از تشخیص باغ بودن یا نبودن اصلاح شود
رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران گفت: اگر نقدى به معيارها داريم، در این خصوص باید آیین نامه شورای عالی استان ها اصلاح، و معیار حدنصاب از تشخیص باغ بودن یا نبودن اصلاح شود .
 ١٦:٤٩ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا صدراعظم نوری پس از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه 7: (12-225)
بیمارستان رها شده جرجانی تبدیل به محلی برای وقوع جرم شده است
رييس كميسيون سلامت،محيط ‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: بیمارستان رها شده جرجانی تبدیل به محلی برای وقوع جرم شده که باید با تعامل با سازمان تامین اجتماعی کاربری این محل تغییر کند.
 ١٦:٤٧ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجدجامعي پس از گزارش رابط شورایاری منطقه 7 تاكيد كرد(11-225)
ظرفيت‌هاي ميراثي و تاريخي منطقه 7 را دريابيم
رییس ستاد هماهنگی شورایاری های شهر تهران گفت: منطقه 7 شهرداری تهران دارای ظرفیت های بی بدیل تاریخی و فرهنگی است. لذا بايد ظرفيت‌هاي ميراثي و تاريخي این منطقه را دريابيم و از آن حفاظت كنيم.
 ١٦:٤٥ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تذکر الهام فخاری به شهردار تهران در ارتباط با لایحه دوفوریتی(10-225)
لازم است در نحوه تعامل شهرداری با شورای شهر تجدید نظر صورت گیرد
رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: وقتی که معاونان شهردار به اعضای شورای شهر دسترسی دارند، دست کم این انتظار وجود دارد که مدیران مربوط به این حوزه، و معاونی که دو معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی را مشترک اداره می‌کند و مرتبط با شورا هستند، باید درباره‌ی لایحه دو فوریتی، اعضای شورای شهر را در جریان قرار می‌دادند. از این رو لازم است در نحوه تعامل با شورای شهر تجدید نظر صورت گیرد.
 ١٦:٤١ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا صدر اعظم نوری:(9-225)
صحبت‌های نماینده وزارت بهداشت، ابهامی درباره انفجار "کلینیک سینا مهر" را برطرف نکرد
رييس كميسيون سلامت، محيط ‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: صحبت‌های نماینده وزارت بهداشت در صحن، ابهامی را درباره انفجار "کلینیک سینا مهر" برطرف نکرد.
 ١٦:٣٩ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ناهید خداکرمی پس از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه 7 بیان داشت(7-225)
کندی حل و فصل مشکلات بیمارستان جرجانی ما را نگران کرده است
رییس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه منطقه 7 یکی از مناطق موفق در عرصه مدیریتی شهرداری تهران بوده است، گفت: کندی حل و فصل مشکلات بیمارستان جرجانی ما را نگران کرده است. لذا از سازمان تامین اجتماعی استان تهران انتظار داریم که همکاری بیشتری انجام دهند، تا بتوانیم در بافت متروکه بیمارستان، شاهد تحولی برای منطقه باشیم، تا اتفاقی ماندگار برای منطقه 7 به وقوع بپیوندد.
 ١٥:٢١ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی در تذکری بیان داشت(5-225)
وزارت بهداشت در قبال حادثه "کلینیک سینا مهر" پاسخگو نیست
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران نسبت به عدم پاسخگویی مسئولان وزارت بهداشت در خصوص انفجار "کلینیک سینا مهر" انتقاد کرد، و گفت: وزارت بهداشت وظایف مصوب در قبال نظارت بر ساختمان های زیر مجموعه دارد. جالب بوده تا کنون هیچگونه پاسخگویی در خصوص این فاجعه ارائه نشده است.
 ١٤:٠٣ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری پس از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه ۷:(4-225)
مصلی تکلیف املاک فریز شده خیابان پاکستان را مشخص کند
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، کمبود سرانه های خدماتی، کمبود پارکینگ، تعریض معابر، املاک فریز شده خیابان پاکستان و... را مهم ترین مشکلات منطقه ۷ دانست، و خواستار انجام اقدامات لازم برای رفع این مشکلات شد، و گفت: مصلی باید مشخص کند که اگر می خواهد املاک را به قیمت روز خریداری کند، و در غیر اینصورت املاک را از فریز خارج کند.
 ١٣:٥٨ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تذکر مجید فراهانی پس از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه 7؛(3-225)
ارائه صورتجلسه تعیین و انتخاب پروژه های توسعه محلی متضمن نظر شورایاران محلات است
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با بیان اینکه زنگ خطر نادیده گرفتن و بی توجهی به نظرات شورایاران به صدا درآمد، طی تذکری که تقدیم هیات رئیسه شد، به لزوم ارائه صورتجلسه تعیین و انتخاب پروژه های توسعه محلی متضمن نظر شورایاران محترم محلات، با استناد به تبصره ۳۵ بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران تاکید کرد.
 ١١:٤٨ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی در تذکری به شهرداری مطرح کرد:20-224
اجرای تفاهم نامه پلاک کوبی و شناسنامه دار کردن درختان پاسخ به دغدغه های شهروندان است
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به اقدام سریع منطقه ۲ در پاسخ به دغدغه های شهروندان برای اجرایی و عملیاتی شدن، تفاهم نامه جهت پلاک کوبی و شناسنامه دار کردن درختان اشاره کرد.
 ١٦:٤٤ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
علی اعطا، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت.18-224
نگرانم به این نتیجه برسیم که کشته شدگان " کلینیک سینا مهر" مقصر حادثه هستند
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وظایف قانونی محوله به دستگاه‌ها در خصوص "کلینیک سینا مهر" گفت: قانون در این‌خصوص نقصی ندارد، و استناد به خلا قانونی در این خصوص بی معنا است . در صحن طوری صحبت می شود که نگرانم همه به این نتیجه برسیم، آنها که کشته شدند، مقصر حادثه هستند .
 ١٦:٣٧ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
احمد مسجدجامعی با اشاره به حادثه درمانگاه سینا مهر گفت:16-224
شهروندان تاوان مدیریت ناهماهنگ دستگاه ها را می پردازند
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه تاکنون سه گزارش راجع به سه آتش سوزی مهم تهران را داده است که در هر سه آنها به مساله بلاتکلیفی اشاره شده است، گفت: شهروندان تاوان مدیریت ناهماهنگ دستگاه ها در این گونه مسائل را می پردازند. مساله سردرگمی موضوعی است که ضابط اجرای احکام ایمنی، مشکل دارد و باید تکلیفش روشن شود.
 ١٦:٣٤ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شهربانو امانی در بررسی ابعاد حادثه کلینیک سینا مهر بیان داشت؛14-224
جلوگیری از فعالیت ساختمان های نا ایمن برای حفظ مال نیست، برای حفظ جان است
رییس کمیته ایمن سازی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای ما قوانینی که حفظ مال می‌کنند خیلی با اهمیت است، چه برای قانون گذار چه برای مجری و ناظر، ولی در اجرای قوانین از نظر جانی حساسیت لازم وجود ندارد.
 ١٦:١٦ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری در دویست و بیست و چهارمین جلسه شورا تاکید کرد.13-224
جامعه می خواهد بداند که سهم تقصیر هرکدام از نهادها و سازمان ها در حادثه " کلینیک سینا مهر" به چه میزان است
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران عدم تعیین تکلیف مبحث ۲۲ مقررات ملی ساختمان را، علت العلل حوادث ناگواری مانند پلاسکو و "کلینیک سینا مهر" دانست، و گفت: جامعه شهری تهران می خواهد پاسخ بگیرد که سهم تقصیر هرکدام از نهادها و سازمان ها از جمله شهرداری تهران در این حادثه به چه میزان است؟
 ١٦:١٠ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا نژاد بهرام در خصوص عملکرد شهرداری در آتش سوزی کلینیک سینا تذکر داد :12-224
لزوم انتشار اسامی ساختمان های نا ایمن شهر تهران از سوی شهرداری
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهرداری باید اسامی ساختمان های نا ایمن در تهران را منتشر کند گفت: چطور است که اگر کسی ملک خود را از مسکونی به اداری تغییر کاربری بدهد شهرداری به سرعت نیوجرسی ها را جلوی در ساختمان می گذارد ، پس چه شد که برای این ساختمان نیو جرسی نگذاشتید؟
 ١٦:٠٢ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسش حجت نظری، رییس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران.10-224
سهم و قصور مالک و شهرداری در مورد حادثه "کلینیک سینا مهر" چقدر است؟
رییس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران ضمن بیان این مطلب که مردم از ما انتظار دارند که با آنان صادق باشیم، گفت: در حادثه "کلینیک سینا مهر" باید سهم و قصور مالک یا مالکین، و نیز سهم و قصور شهرداری مشخص شود.
 ١٥:٤٥ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید آرش حسینی میلانی در بررسی ابعاد حادثه "کلینیک سینا مهر" مطرح کرد.9-224
لزوم اقدامات کنترلی سختگیرانه‌ تر در مراکز مصرف ‌کننده مواد خطرناک
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری تاکید کرد: در مراکز مصرف‌کننده مواد خطرناک، هم زمانبندی فشرده ‌تر پایش، هم اقدامات کنترلی سختگیرانه ‌تر، و هم اطلاع‌رسانی شفاف به مردم باید مدنظر قرار گیرد.
 ١٥:٣٠ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ناهید خدا کرمی در بررسی ابعاد حادثه کلینیک سینا مهر بیان داشت؛8-224
مظلومیت پزشکان در ماجرای سینا مهر مشخص شد
رییس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران در بررسی حادثه کلینیک سینا مهر با اشاره به اینکه چرا شرایط این ساختمان مورد بررسی نهادهای ذیربط قرار نگرفته است گفت: مظلومیت پزشکان در این حادثه مشخص است، چرا که تعداد زیادی از کادر درمان جان خود را از دست داده‌اند و در حال حاضر هشت نفر از این پزشکان نیز بازداشت هستند.
 ١٥:٢٦ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران هشدار داد.7-224
در 20 هزار ساختمان در تهران، احتمال حادثه مشابه "کلینیک سینا مهر" را داریم
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر لزوم نظارت وزارت بهداشت بر ایمنی کلینیک ها و واحدهای درمانی تاکید کرد و گفت: حدود ۲۰ هزار ساختمان در تهران تذکر دریافت کرده اند، و در هر کدام از این ساختمان ها احتمال حادثه مشابه "کلینیک سینا مهر" داریم.
 ١٥:٢٣ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
الهام فخاری در بررسی ابعاد حادثه آتش سوزی" کلینیک سینا مهر" شمیرانات بیان داشت.6-224
با توصیه نمی توان اجرای قانون را ضمانت کرد
الهام فخاری، عضو شورای شهر تهران پس از استماع گزارشی در ارتباط با حادثه آتش سوزی در "کلینیک سینا مهر"، ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از شهروندان، از خدمات آتش نشان، اورژانس و جوان دست فروشی که به شهروندان گرفتار در آتش کمک کرده بود، تشکر کرد، و گفت: فاجعه ای در تهران رخ داد که اگر در ساعت اداری رخ می داد، بیش از ۱۰۰ کشته بر جا می گذاشت.
 ١٥:٠٨ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد جواد حق شناس با انتقاد از سکوت وزارت بهداشت در حادثه "کلینیک سینا مهر" بیان داشت.4-224
آقای وزیر بهداشت کجایید؟!
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: آقای وزیر بهداشت چرا هنگامی که آمار مبتلایان و متوفیان به کرونا را مطالبه می کنیم، صدایتان رسا است و تذکر می دهید، اما در این حادثه سکوت کرده اید، آقای وزیر بهداشت کجایید؟!
 ١٤:١٨ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران تذکر داد.3-224
از ریاست جمهوری انتظار داریم که مشکل افزایش قیمت دلار، خودرو، کالاهای اساسی و ... را همچون مشکل محله جماران با سرعت حل کنند
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از شنیده هایی مبنی بر دستور رییس جمهور به برخی از وزرا و شورای عالی شهرسازی و معماری کشور برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران خبر داد، و گفت: ما انتظار داریم، مشکل هزاران محدوده ای که در کشور و تهران دارای چنین محدودیت هایی هستند، و همچنین مشکل افزایش قیمت دلار، کالاهای اساسی و... را با همین سرعت حل کنند
 ١٤:٠٥ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری در تذکری بیان داشت
تلاش نهاد ریاست جمهوری برای کمک به حذف محدودیت ارتفاعی جماران جای شبهه دارد
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت، تحرکات چند روز اخیر و دغدغه نهاد ریاست جمهوری برای لغو محدودیت ارتفاعی جماران، پس از تخریب طبقه غیرمجاز ملک ریاست جمهوری در جماران، که با پیگیری و حضور اعضای شورای شهر انجام شد، جای شبهه و ابهام دارد.‌
 ١٢:٤١ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا صدر اعظم نوری در تذکری بیان داشت
شهرداری به سرعت جهت انتقال صنایع آلاینده به خارج از شهر اقدام کند
رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید به سرعت جهت انتقال صنایع آلاینده به خارج از شهر اقدام کند.
 ١١:٤٧ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تذکر رییس کمیته شفافیت شورای شهر
شهردار تهران به بهانه ‌تراشی‌های مجموعه خود در اجرای مصوبات پایان دهد
بهاره آروین، رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران تاکید کرد: به شهردار تهران تذکر می‌دهم، هر چه سریع‌تر به روند غیرقانونی اظهارنظر درخصوص مصوبات شورای شهر، در حوزه شفافیت مالی، ارائه بهانه‌های ناموجه و تاخیرهای مکرر در اجرای مصوبات پایان داده، و این مصوبات را بی‌قید و شرط و به صورت تمام و کمال اجرا کند. در غیر این صورت، ادامه این روند به طرح سوال از شهردار تهران در صحن علنی شورای شهر منتهی خواهد شد.
 ١١:٣٧ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تذکر حجت نظری به شهردار و پلیس راهور ناجا
برای نیم ساعت تفاوت در زمان خروج از طرح ترافیک، مردم جریمه نشوند
رییس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در خواست من از شهردار تهران و همچنین پلیس راهور ناجا این است که زمان مجاز خروج رایگان از طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا را حداقل تا زمانی که تمام مردم از آن مطلع شوند، همان ساعت 14 در نظر گرفته، و از جریمه مردم به ‌خاطر آن نیم ساعتی که در پی بی دقتی و ناهماهنگی مسئولان رخ داده، خودداری کنند.
 ١٠:٤٧ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی در تذکری بیان داشت
لزوم صیانت از درختان و جلوگیری از تداوم قطع در مجموعه باغ بهشت
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به لزوم صیانت از درختان و جلوگیری از تداوم قطع درختان مجموعه باغ بهشت واقع در محدوده منطقه 2 تاکید کرد.
 ١٠:٤٣ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تذکر شهربانو امانی، رییس کمیته ایمنی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران
شورا باید در شهری بدون پلاستیک پیش قدم باشد
رییس کمیته ایمنی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: وقتی شعار می دهیم که شهری بدون پلاستیک داشته باشیم، خود شورا باید پیش قدم باشد، و در جمع آوری گلدان های زینتی پلاستیکی در شورا اقدام شود.
 ١٢:٥١ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا نژاد بهرام به شهردار تهران تذکر داد
تلاش یکی ازنهادها در زمینه اخذ سند برای 70 هکتار از محدوده اراضی قلعه مرغی
رییس کمیته شهر سازی شورای اسلامی شهر تهران، گفت: طی روزهای اخیراخباری مبنی بر تلاش یکی ازنهادها در زمینه اخذ سند برای 70 هکتار از محدوده اراضی قلعه مرغی واصل شد، که بر اساس پیگیری های صورت گرفته از کانال های مختلف، اصالت موضوع بر اینجانب اثبات شد.
 ١٢:٥٠ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری به نمایندگان مجلس یازدهم پیشنهاد داد
تشکیل کمیسیون شهرسازی و معماری در مجلس ضروری است
محمد سالاری با تاکید بر اهمیت ماموریت های حوزه شهرسازی و معماری و چالش های امروز شهرهای کشور، خواستار ایجاد کمیسیون شهرسازی و معماری در مجلس شورای اسلامی شد.
 ١٢:٤٤ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

اخبار مرتبط