رییس شورای اسلامی شهر تهران:
مشکل اصلی امروز کشور، کند یا متوقف شدن روند توسعه است/ توسعه متعادل و متوازن و پایداری می بایست کاستی های خوزستان را جبران کند
محسن هاشمی رفسنجانی با اشاره به وقایعی تلخ که طی هفته گذشته در استان خوزستان شاهد بودیم گفت: وقایعی که نمی توان آنها را محدود به خشکسالی وکمبود آب دانست. بلکه توسعه متعادل، متوازن و پایداری می بایست، کاستی های بجا مانده از جنگ و مشکلات پیشین خوزستان را جبران کند. 
 ٠٩:٣٦ - يکشنبه ٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد:
احترام به حق اعتراض مسالمت آمیز و حل فوری مشکلات مردم خوزستان
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شرایط پیش آمده در خوزستان گفت: از روسای قوای سه‌گانه، رئیس جمهور منتخب و سایر ارگان‌ها و نهادهای ذیربط که تیم‌های رسیدگی به وضعیت خوزستان تشکیل داده و به منطقه اعزام نموده‌اند تقاضا دارم یکی از رئوس وظایف تیم‌های رسیدگی کننده را واکاوی چرایی و چگونگی به خشونت کشیده شدن اعتراضات قرار دهند و ضمن پرهیز از برخورد تند و قهرآمیز با شهروندانی که بدون وابستگی خارجی صرفا در پی بیان اعتراض خویش هستند، از راه‌حل اصلی که همان تأمین هرچه سریع‌تر امکانات اولیة زیست در این بخش از کشور است كه بر روي طلاي سياه (نفت و گاز)كه مهمترين راه تامين بودجه كشور است، نشسته اند غافل نشوند.
 ٠٩:٤٧ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و یازدهمین جلسه شورا مطرح کرد:
عبور فوتی ها از مرز 100 نفر در تهران/ مسئولان شهرداری و فرماندهان ارتش مشکلات بین خود در بازگشایی بزرگراه افتخاری را مرتفع نمایند
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسته شدن بزرگراه افتخاری بدلیل عدم اجرای توافقات میان شهرداری وارتش زیبنده مدیریت کشور و مطابق با انتظارات مردم نیست لذا از این رو از شهرداری می خواهیم مشکل اجرای توافق با ارتش را حل نموده تا تعهدات شهرداری اجرایی شود و از فرماندهان محترم نیروی زمینی ارتش نیز درخواست داریم با مساعدت در رفع موانع وبرداشت صدها کامیون نخاله انباشته شده در این خیابان نیز، امکان تردد شهروندان و استفاده از معابر شهری را فراهم کنند تا در این شرایط دشوار کشور، به نارضایتی عمومی افزوده نشود.
 ٠٩:٣٥ - يکشنبه ٢٧ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت نظری در نطقی مطرح کرد:
خود را در مقام نقد قدرت و مطالبه‌گری آنچه مردم می‌خواهند قرار می‌دهیم / ما آخرین نسلی هستیم که نسبت به آینده کشور هشدار می‌دهیم
حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران طی نطقی در سیصدو دهمین جلسه شورا تاکید کرد: خود را در مقام نقد قدرت و مطالبه‌گری آنچه مردم می‌خواهند قرار می‌دهیم.
 ١١:٥٤ - سه شنبه ٢٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و نهمین جلسه شورا :
در کنار حمایت از تولید واکسن داخل باید به خرید واکسن نیز توجه شود/ کشور های همسایه به مرز 50 درصد واکسیناسیون رسیدند و ما در مرز 5 درصد هستیم
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: خسارتهای فراوان اقتصادی، انسانی و روانی ناشی از تاخیر در واکسیانسیون، بسیار فراتر از هزینه تامین واکسن است و ماههایی که بدلیل ابهام در استراتژی ومواضع ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، در پروژه تامین واکسن تاخیر بوجود آمده است، صدمات جبران ناپذیری به خانواده ها و اقتصاد کشور وارد کرده است.
 ٠٩:٣١ - يکشنبه ٢٠ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رئیس شورای شهر تهران مطرح کرد:
وزارت نیرو به‌صورت شفاف دلایل قطعی برق را بیان کند
نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به قطعی بی‌رویه برق طی روزهای اخیر گفت: جا دارد مراتب اعتراض خود را نسبت به قطعی مکرر و بی‌رویه برق در روزهای اخیر در سرتاسر کشور به‌ویژه پایتخت که منجر به بروز مشکلات متعدد و عدیده‌ای برای شهروندان گردیده، اعلام دارم. حداقل توقع بدیهی و به‌جای شهروندان از وزارت نیرو، بیان شفاف دلایل قطعی بی‌رویه برق با شهروندان و تلاش برای رفع مشکل قطعی برق در فصل تابستان گردد تا مردم کمتر متحمل ضرر گردند.
 ٠٩:٢٤ - سه شنبه ١٥ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و پنجمین جلسه شورا با اشاره به درگذشت خبرنگاران و سربازان معلم ؛
اگر مصوبه تامین 19 هزار اتوبوس اجرایی می شد شاید این عزیزان امروز در کنار خانواده هایشان بودند/ امیدواریم شورای ششم گام روبه جلویی در مسیر تامین حقوق شهروندان وخدمت بهتر به شهر بردارد
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جانباختن خبرنگاران و سربازان معلم در سانحه جاده ای و با بیان اینکه اگر مصوبه سال 1396 شورای اقتصاد برای تامین 19 هزار اتوبوس شهری وبین شهری اجرا شده بود، شاید این عزیزان در کنار خانواده های خود بودند گفت: با توجه به اعلام نتایج انتخابات شورای شهر تهران، انتظار افکار عمومی از منتخبان جدید، حفظ دستاوردها ونقاط مثبت دوره های گذشته و پرکردن کمبودها و رفع نقاط ضعف پیشینیان است که این مطالبه درستی است و امیدواریم شورای ششم گام روبه جلویی در مسیر تامین حقوق شهروندان وخدمت بهتر به شهر بردارد.
 ٠٩:٣٤ - يکشنبه ٦ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید ابراهیم امینی:
آمار شرکت در انتخابات نیازمند تجزیه و تحلیل کارشناسی است
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تشخیص می‌دهند در هر دوره چه کسانی در شورای شهر حضور پیدا کنند، افزود: جا دارد آرای داده شده، آمار کسانی که شرکت نکرده‌اند و مجموع تعداد آراء توسط دلسوزان نظام تجزیه و تحلیل شود و سیاست‌های نظام به‌گونه‌ای باشد که روزبه‌روز شاهد شکاف بین شهروندان و متصدیان امور و نظام نباشیم و تلاش شود که اگر فاصله‌ای ایجاد شده، کمتر شود.
 ٠٩:١٤ - سه شنبه ١ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک رییس شورای اسلامی شهر تهران به رییس جمهور منتخب:
رییسی چهره ای معتدل است/خلا حضور زبان جذاب و برانگیزاننده شریعتی وچمران هنوز در جامعه حس می شود
محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران انتخاب آیت الله رییسی به عنوان رییس جمهور منتخب مردم را تبریک گفت و افزود: امیدواریم همه جریان ها سیاسی و نخبگان از رییس جمهور منتخب برای حل مشکلات مردم حمایت کنند.
 ٠٩:٣٧ - يکشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر سخنگوی شورای شهر تهران از کارکنان شهرداری:
کارکنان شهرداری در دوران کرونا موجب سربلندی مدیریت شهری شدند/ ضرورت تحقق مطالبات پرسنلی کارکنان شهرداری
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کارکنان شهرداری در دوره کرونا موجب سربلندی مدیریت شهری شدند، بر ضرورت تحقق مطالبات پرسنلی کارکنان شهرداری تاکید کرد.
 ١١:٢٨ - يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصد و یکمین جلسه شورا:
دستاورد های شورای پنجم تبدیل به وعده نامزد های ریاست جمهوری شده است
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود همه تخریبها و بی مهری های رسانه ملی و جناحهای سیاسی، دستاوردهای شورای پنجم به وعده کاندیداهای ریاست جمهوری تبدیل شده است و هرهفت کاندیدا وعده شفافیت، جایگزینی شایسته سالاری بجای فامیل سالاری، کاهش هزینه های تشریفاتی از بودجه عمومی و تحقق منویات رهبری را می دهند.
 ٠٩:٣١ - يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
الهام فخاری مطرح کرد:
ما در این چهار سال سپری شده بر سرمایه‌های شهر چوب حراج نزدیم/ دیر یا زود ثمره کارنامه مدیریت پنجم شهر بر همگان روشن می شود
الهام فخاری طی نطقی در جلسه شورای شهر تهران تاکید کرد: به همت هم قطاران در عرصه مدیریت شهری از بخش تقنینی تا نظارتی اجرایی و عملیاتی و دیگر عرصه‌های کارنامه‌ای از ما برجای مانده که فراتر از همه زوائد دیر یا زود ثمره و اثر آن بر همگان روشن خواهد شد.
 ١٥:١٠ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
زهرا نژاد بهرام :
صندوق رای مامن و فرصت اصلاح است/ ما الگو یا پارادایم مدیریت شهری را برهم زدیم/ برای دفاع از حق انتخاب جمهور صندوق های رای را خانه خود کنیم
عضو هیئت رییسه شورا با تاکید بر اینکه در شورای شهر ما الگو یا پارادایم مدیریت شهری را برهم زدیم ادامه داد: ما با در نظرداشتن برنامه‌ریزی شهری فراگیر و انسان‌محور وارد عرصه مدیریتی پایتخت شدیم پس بیاید یکبار دیگر در این مقطع حساس دست در دست یکدیگر برای دفاع از حق انتخاب جمهور صندوق های رای را خانه خود کنیم.
 ١١:٤١ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در سیصدمین جلسه شورا:
مردم نقش تعیین کننده و حساس در جمهوری اسلامی دارند/ امیدواریم در روزهای آینده فضای چند صدایی در رسانه ملی حاکم شود
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود آنکه رهبرانقلاب در سخنرانی سالگرد امام، نقش حساس و تعیین کننده مردم در جمهوری اسلامی را تبیین کردند اما هنوز جریانی قدرتمند وجود دارد که نقش مردم را زینتی و ظاهری می داند و مبنای شرعی و حقوقی برای نظر و حضور مردم قائل نیست.
 ٠٩:٢٤ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در دویست و نود و نهمین جلسه شورا:
شهر را با یک سوم هزینه سابق اداره کردیم / به جای شهر فروشی و مگا پروژه ها به انسان محوری و محله محوری پرداختیم
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود تخریبهای و فضاهای سازی های منفی در رسانه ملی، رسانه های رسمی و ارتش سایبری، عملکرد مدیریت شهری در دوره پنجم قابل دفاع بوده است و توانسته ایم شهر تهران را با یک سوم هزینه سابق اداره کنیم.شفافیت، تکثر فرهنگی واجتماعی، عدم قانون فروشی و شهر فروشی وصیانت از باغات ومحیط زیست، مناسب سازی شهری و ادامه ساخت زیر ساخت های حمل و نقل عمومی از دستاوردهای غیرقابل انکار این دوره مدیریت شهری است و امیدوارم کاندیداهای اصلاح طلب چه از اعضای فعلی شورا و چه از جوانان اصلاح طلب بتواند در فضای انتخاباتی کارنامه عملکرد شورای پنجم را به افکار عمومی بصورت منسجمی ارائه کنند.
 ٠٩:٥٨ - سه شنبه ١١ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
افشین حبیب زاده در نطق پیش از دستور:
نامزدهایی که وعده توزیع پول می دهند انگار برای پیش خرید رای مردم آمده اند/ مردم ایران صدقه و هبه نمی‌خواهند، حقشان را می‌خواهند
رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری صدقه و هبه نمی‌خواهند، حقشان را می‌خواهند گفت: تا اینجا صداها و وعده‌هایی که می‌شنویم همه تکرار شعارهای بی‌پایه و پرفریب سابق است که خلاصه می‌شود در پخش و توزیع منابع و پول. یکی می‌خواهد وام ۵۰۰ میلیون تومانی به زوج‌های جوان بدهد، آن یکی یارانه ۴۵۰ هزار تومانی، انگار آمده‌اند رأی مردم را به نرخ روز پیش‌خرید کنند، سیاستمداری که کاردان و دلسوز و میهن‌پرست باشد، پا روی وجدان و شرافت و عقل نگذاشته و رو به مردم حقیقت را می‌گوید. می‌گوید نه پولی در بساط است که دولت بخواهد وعده پوچ بدهد، نه اساسا دولت کارخانه چاپ و توزیع پول است. صلاح مُلک و ملّت هم در این فریبکاری‌ها و مخارج هزینه‌زا نیست.
 ١٠:١٢ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در دویست و نود و هشتمین جلسه شورا:
دلسرد کردن مردم برای مشارکت در تعیین سرنوشت کشور، بزرگترین ضربه به جمهوری اسلامی است
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بزرگترین ضربه به جمهوری اسلامی، دلسرد کردن و مایوس کردن مردم و بستن فضای حضور ونقش آفرینی آحاد جامعه در سرنوشت کشور است گفت: کسانی که در تریبونهای رسمی، حضور و مشارکت مردم را غیرلازم فرض می کنند، تیشه به ریشه نظام می زنند.
 ٠٩:٣٣ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٩:٤٤ - سه شنبه ٤ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسینی میلانی در نطق پیش از دستور:
فراز و نشیب‌های اقتصادی در گسست میان خانوارها و دوچرخه اثرگذار بوده/ کرونا می‌توانست فرصتی برای ترویج دوچرخه‌سواری در تهران باشد/ توجه به شبکه محلات از راهکارهای اصلی توسعه دوچرخه در تهران است
سید آرش حسینی میلانی با بیان اینکه کرونا می‌توانست فرصتی برای ترویج دوچرخه‌سواری در تهران باشد گفت: توجه به شبکه محلات از راهکارهای اصلی توسعه دوچرخه در تهران است.
 ١٠:٠٢ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی :
جامعه باید احساس کند که پیام رای اکثریت در همه حوزه ها وابعاد عملکرد حاکمیت شنیده می شود/ مهمترین عامل مشارکت عمومی در انتخابات احساس اعتماد وامیدواری مردم است
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نزدیکی انتخابات شوراها و ریاست جمهوری گفت: جامعه بایست احساس کند که پیام رای اکثریت در همه حوزه ها وابعاد عملکرد حاکمیت شنیده می شود و می توان از طریق صندوقهای رای، بر سیاستگذاری کلان ومشکلات داخلی وخارجی ایران تاثیرگذاری نمود، مهمترین عامل مشارکت عمومی در انتخابات همین احساس اعتماد وامیدواری مردم است.
 ٠٩:١٥ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در ابتدای دویست و نود و پنجمین جلسه شورا:
جنایات رژیم صهیونیستی در غزه محکوم است
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بیشتر شهدای غزه در جنایات چند روز اخیر رژیم صهیونیستی کوکان هستند گفت: این جنایات محکوم است و امیدواریم جامعه جهانی واکنش درست و مناسبی نسبت به این جنایات رژیم صهیونیستی داشته باشد.
 ١٠:١٤ - سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سید ابراهیم امینی خواستار شد:
اخطار قانون اساسی رئیس جمهور به شورای نگهبان
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورای نگهبان حق قانون‌گذاری ندارد و صرفا می‌تواند نسبت به مصوبات مجلس از حيث عدم مغايرت با شرع و قانون اساسي اظهارنظر نمايد گفت: طبق اصل ١١٣ قانون اساسی مسئوليت اجرای قانون اساسی با رييس جمهور است كه بر همين اساس بموجب اصل ١٢١ قانون اساسی سوگند ياد می‌كند كه پاسدار قانون اساسی باشد و در همين راستا به‌موجب قانون حدود اختيارات و مسوليت هاي رييس جمهور كه در زمان رياست جمهوری رهبر معظم انقلاب تصويب شد و عدم مغايرت آن به تصويب شورای نگهبان رسيد، رييس جمهور حتی حق تذكر و اخطار قانون اساسی به روسای قوای ديگر را در صورت نقض قانون اساسی دارد، لذا از رئيس جمهور می‌خواهيم بر اساس مسوليت و سوگند خود از تمامی ابزار قانونی برای جلوگيری از نقض قانون اساسی استفاده كند تا زمينه رقابت سلايق مختلف سياسي در انتخابات رياست جمهوری و مشاركت حداكثری شهروندان تامين شود.
 ١٠:٠٠ - يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی دویست و نود و سومین جلسه شورا؛
فاجعه تروریستی در کابل محکوم است
رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن محکومیت حوادث تروریستی کابل افغانستان گفت: این حادثه یا بهتر بگوییم فاجعه تروریستی را به برادران و خواهران افغان و نیز مردم تهران و ایران تسلیت می گوییم و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادثی در بین مسلمانان نباشیم.
 ٠٩:٥٤ - سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرتضی الویری در نطق پیش از دستور:
بازگشت از ریل گذاری های دوره پنجم هزینه های سنگینی در شهر، و شهرداری بر شهروندان ایجاد میکند/ فکر نمی کردیم تئوری نظارت استصوابی به شوراها نیز تعمیم یابد
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما در ابتدای یک راه طولانی برای تغییر اداره شهر تهران هستیم و به عنوان کسی که سالها در مدیریت ملی و محلی فعالیت داشته ام ؛ اعتقاد و باور دارم، بازگشت از این ریل گذاری ها نظیر نظم بخشی به نظام بودجه ریزی در شهرداری، نظارت مستمر و شفاف بر عملکرد های مالی، بهبود درآمدهای پایدار از طریق تعقیب لوایح مختلف در شهرداری و مجلس شورای اسلامی، حذف مصارف غیر ضروری در شهرداری، نظم بخشی به بخش غیر نقد بودجه، انتشار قراردادها در سایت شفافیت، نظم بخشی به نظام واگذاری املاک شهرداری تهران، پیگیری تحقق درآمدهای ناشی از انتشار اوراق مشارکت جهت توسعه حمل و نقل عمومی به صورت سالانه، نظم بخشی به نظام خزانه داری شهرداری که در دوره پنجم مدیریت شهری بنا نهاده شده ؛ هزینه های سنگینی در شهر، و شهرداری بر شهروندان ایجاد میکند.
 ١٢:٢٥ - يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در دویست و نود و دومین جلسه شورا:
امیدواریم زمینه مشارکت با تایید صلاحیت دیدگاههای متنوع و متکثر در انتخابات شوراها فراهم شود
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم مسئولان فضای مشارکت را با تایید صلاحیت دیدگاههای متنوع و متکثر در انتخابات شوراها فراهم بکنند، به خصوص در مورد شورای شهر تهران که پشتوانه مردمی زیادی در انتخابات گذشته داشته بتواند با رای بی سابقه و بالایی که موجود بود باعث حضور حداکثری مردم در انتخابات شوراها بشود.
 ١٠:١٣ - يکشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محمد سالاری در تشریح اقدامات و دستاورهای مدیریت شهری پنجم :
شورای پنجم استراتژی پول پاشی برای خرید اعتبارسیاسی را متوقف کرد/ دارایی های شهر به شهر بازگردانده شد
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در راستای پاسخگویی به مردم به تشریح اقدامات و دستاوردهای مدیریت شهری دوره پنجم پرداخت و ضعف در اطلاع رسانی به موقع در دستاوردهای این دوره را عامل سخن پراکنی ها و ادعای بی اساس برخی مدیران گذشته دانست.
 ١٥:٣٦ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسن هاشمی در دویست و نود و یکمین جلسه شورا؛
اطلاعات واکسیناسیون در دسترس عموم قرار گیرد/ برگزاری انتخابات با تکثر نگاه ها و صلاحیت و مشارکت مطلوب حق عمومی جامعه است
رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن بیان این مطلب که اطلاعات واکسیناسیون چه در مدیریت شهری و چه در ارگان های دولتی باید در دسترس عموم قرار گیرد نسبت به رد صلاحیت کاندیداهای شورای شهر گفت: فرض ما بر این است که در انتخابات شوراها نظارت استصوابی نداریم و لذا از رییس مجلس شورای اسلامی می خواهیم با پیگیری موضوع نسبت به رسیگی اعتراض کاندیداها در هیات نظارت استانی، مرکزی و شهرستانی توجه ویژه داشته باشند تا هم زمینه تضییع حق الناس فراهم نشود و هم تامین حق عمومی جامعه برای برگزاری انتخابات با تکثر نگاه ها و صلاحیت و مشارکت مطلوب فراهم شود.
 ١٠:٣٧ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید فراهانی:
شکل گیری جدال زندگی و مرگ به بهانه شیوع کرونا شایسته این مردم نیست/ مردم نمی خواهند مالیات و عوارض شان توسط دولت و شهرداری به هدر رود
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به مطالبات مردم برای شهر و کشورشان گفت: مردم نمی خواهند مالیات و عوارض شان توسط دولت و شهرداری به هدر رود این حق مردم به حق می خواهند و انتظار دارند تا سرمایه های عمومی و دارایی های شهر و کشوور درست اداره شود.
 ١٠:٣١ - سه شنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد:
حدود دو سوم اختیارات مصرح قانونی شوراها در ید نهادهای دیگر است /واکسیناسیون پولی غیر اخلاقی و خلاف قانون اساسی است
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به گرامیداشت روز شورا ها و بیان این نکته که در حال حاضر حدود دو سوم اختیارات مصرح قانونی شوراها در ید نهادهای دیگر است از طرح شورا برای خرید واکسن برای کارکنان شهرداری تهران خبر داد و گفت: واکسیناسیون پولی غیر اخلاقی و خلاف قانون اساسی است.
 ١٠:١٣ - سه شنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حبیب زاده در نطق پیش از دستور:
هم ترازی حقوق کارگران شرکت های پیمانکاری شهرداری با کارکنان شرکت هادیان شهر در دستور کار قرار گیرد
رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه هم ترازی حقوق کارگران شرکت های پیمانکاری شهرداری با کارکنان شرکت هادیان شهر در دستور کار قرار گیرد یادآور شد: دفاع از حیثیت کار و کارگران با تجدیدنظر در مناسبات رسمی و غیر رسمی اقتصاد کشور محقق می شود.
 ١٠:٣٥ - يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

اخبار مرتبط